Královský svůdce

Královský svůdce Originální název: Royal Seduction

Baronet - 1995
ISBN: 80-85890-12-7

Baronet (1995) 80-85890-12-7 398

Angelina Fortinová, půvabná kráska z Luisiany, se proti své vůli zaplétá do hry o trůn Ruthenie, malého království na Balkáně. Korunní prínc Maxmillim byl zavražděn a král z tohoto činu podezírá svého mladšího syna Rolfa. Rolf je rozhodnut najít vraha a dokázat svou nevinu, a proto přes celou Evropu až do Ameriky sleduje stopu jediného svědka zločinu - Claire de Buys, sestřenice půvabné Angeliny. Obě dívky si jsou natolik podobné, že místo Claire unese Rolf Angelinu. Když konečně pozná svůj omyl, je rozhodnut dozvědět se od své zajatkyně, kde se Claire skrývá. Divoký a nevyspytatelný princ neváhá použít všech rafinovaných způsobů, jak zlomit ubohou dívku. (Založil/a: Makulka)

anishta
  15. 9. 2013, 9:45
Odpočinkové čtení... Už dááávno je tomu, co mi ji strašně doporučovala moje mamka, tak jsem po ní snad po 4 letech chňapla... Kniha mě nezklamala. Sice konec byl předvídatelný, což se u červené knihovny stává, :D ale tento konec oddalovalo ho hodně zápletek, které dodaly romantickému příběhu šmrnc a spád...
jitu
  15. 8. 2011, 17:48
Knížka je napínavá, romantická, slušně napsaná. Pokud máte rádi tenhle styl, přečtete jedním dechem. Dobré odpočitnkové čtení, žádné velké umění. Dobré na dovolenou.