Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Euromedia Group - 2009
ISBN: 978-80-249-1136-6

Euromedia Group (2009) 978-80-249-1136-6 278

2. března 1810 Dnes jsem se zamilovala. Ve věku deseti let Miranda Cheeverová vůbec nevypadá na to, že se z ní stane oslňující kráska. Smiřuje se s tím, že do ní společnost nevkládá velká očekávání - až do odpoledne, kdy jí Nigel Bevelstoke, pohledný a neodolatelný vikomt Turner, vážně políbí ruku a slíbí jí, že až dospěje, bude stejně krásná jako chytrá. A ve věku deseti let Miranda pochopí, že ho bude do konce života milovat. Následující léta jsou však k Turnerovi stejně krutá, jako k Mirandě laskavá. Stane se z ní půvabná žena, jak vikomt v onen pamětihodný den předpovídal - kdežto on je opuštěný, zahořklý muž, zdrcený zničující ztrátou. Miranda však nezapomene na pravdu, kterou před všemi těmi lety svěřila papíru - a nedovolí, aby jí osudová láska proklouzla mezi prsty ... (Založil/a: Martina)

Bloodym
  7. 12. 2013, 1:44
Za to, jak Mirandu nechal milý Turner čekat, než za ní přijel, bych mu asi na rozdíl od hlavní hrdinky něco přerazila o hlavu. Konec byl až přehnaně dramatický. Ale jinak klasický J.Quinnová.
divcina1
  16. 3. 2015, 14:50
Tajné deníky slečny MirandyCheeverové je vlastně první kniha,kterou jsem od této spisovatelky četla.Musím říct,že jsem si tu knihu zamilovala,proto jsem si také koupila i další.Tak za mě 5 *****.