Vítejte na onom světě

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Fortuna Libri - 2010
ISBN: 978-80-8125-013-2

Fortuna Libri (2010) 978-80-8125-013-2 336

Středoškolačka Charlotte má první den po prázdninách pocit, že jí teď ve škole všechno vychází - ale jen do chvíle, než zůstane na chvíli sama v učebně na fyziku a udusí se želatinovým medvídkem. S úžasem ale zjišťuje, že smrtí nic nekončí: čekají ji podobně tragicky zesnulí studenti na kursu Posmrtné výuky, kde se má naučit, jak dořešit své světské záležitosti a posunout se dál. Charlotte se ale posunout nechce: nejvíc ze všeho si touží aspoň jednou zatančit se svou tajnou láskou Damenem. A ještě jeden sen by si ráda splnila: vždycky toužila patřit mezi populární studenty, ale byla spíš přehlížená šedá myška. Zdá se ale, že smrt je v tomhle ohledu mnohem slibnější. Stačí se jen trochu snažit, naučit se telekinezi, telepatii či vstupování do těl živých lidí, a úspěch se ocitá nadosah ruky. Jen kdyby se Charlotte neustále nestavěla do cesty žárlivá mrtvá Prue, která chce její záměry překazit... (Založil/a: Martas-tutu)

Tonya Hurley Tonya Hurley

NinadeL
  23. 8. 2013, 22:37
Krásné vydání s půvabnou obálkou a celým přitažlivým zpracováním mě na dlouhou dobu zmátlo a chtěla jsem si na Ghostgirl udělat čas. Když konečně došlo na slevy (a kniha se objevila doma), zjistila jsem, že jsem přeci jenom už zcela mimo cílovou kategorii.
Nikk
  14. 1. 2012, 10:03
Vždycky mě zajímalo, jaké to je po smrti. Tak trochu jsem doufala, že mi zkusí tato kniha poskytnout novou teorii, ale vlastně .. nic nového. Ovšem, na druhou stranu, měla příběh a nebyla nudná (jako třeba kniha od Beagla). Bylo zvláštní a úžasné být nachvíli Charlotte a dělat si, co chci, protože mě přece nikdo nevidí. A skončila poněkuď.. jinak, než jsem čekala. Prostě skvělá kniha, stojí za to si ji přečíst!
Katy02
  2. 3. 2015, 14:37
Kniha se mi velice líbila. To i po stránce literární, tak i po stránce grafické. Moc se mi totiž líbilo grafické zpracování knihy. Např. obal a zdobené stránky. Doporučuji přečíst, ovšem do druhého dílu jsem se pustila taky, ale už mě nebavil a tak jsem si třetí díl ani neopartřila.
i-infinite
  19. 8. 2012, 12:27
Knihu jsem přečetla jedním dechem. Velké plus u mě mají i citáty na začátku každé kapitoly a vzhled knihy.
Martas-tutu
  16. 11. 2010, 21:37
Oddechovka a super čtení i když je určena pro jinou věkovou kategorii než jsem já. I designivě se liší od ostatních knih. Má ještě další dva díly, které musím co nejsřív koupit.