Cesty za snem

Cesty za snem Originální název: Cesty za snem

Nezjištěno / Jiné - 1992

Nezjištěno / Jiné (1992) 158

Naši hokejisté v NHL. Téma, které se zatím nedočkalo zpracování v ucelenější podobě, omezovalo se pouze na zprávy ve sdělovacícch prostředcích, rozhovory, reportáže. Příběh každéhoo hráče byl od samého počátku jedinečný a neopakovatelný, stejně jako život, který ho psal.

Ovšem zároveň měl každý i přes svou výjimečnost s druhými cosi společného. Mnohé osudy se prolínaly, překrývaly, všichni se museli vypořádat s podobnými problémy. Počáteční osamělostí, jiným stylem života, překážkami, jaké dosud neznali. Uvědomili jsme si, že by bylo neúnosné podat výpoveď o každém zvlášť, i kddyž pozornost by si zasloužili všichni. Rozhodování, koho zařadit a koho dát naopak stranou, pak často představovalo stejně nesnadný úkol, jako určování sestavy pro trenéra, jenž má v mužstvu jedno eso vedle druhého.

Seznam příběhů: Jaroslav Jiřík, Václav Nedomanský, Ivan Hlinka, Jaroslav Pouzar, Peter Šťastný, Peter Ihnačák, František Musil, David Volek, Jaromír Jágr, Dominik Hašek, Miloslav Hořava, Jiří Látal, Robert Reichel, Vladimír Růžička, Robert Holík, Peter Bondra, Petr Svoboda, Milan Nový, Petr Klíma, Robert Kron, Michal Pivoňka, Miroslav Dvořák, František Kučera, Jiří Hrdina. (Založil/a: Scottak1)

Pavel Bárta Pavel Bárta
*??.??.1963