Fantasy umění současnosti

Fantasy umění současnosti Originální název: Fantasy Art Now

Mladá fronta - 2009

Mladá fronta (2009) 192

Ať už jste umělec hledající nápady a inspiraci, nebo pouze fanoušek, kterého zajímají práce těch nejlepších, nejnovějších a nejzajímavějších talentů současného fantasy umění, tato kniha vám poskytne vše, co si přejete.

Uvnitř najdete:
· Ukázky toho nejlepšího od lídrů fantasy i vycházejících hvězd.
· Malby jsou zobrazeny neoříznuté a v mnoha případech jsou publikovány poprvé.
· Obrázky pocházejí nejen z knih, ale také z přelomových médií: komiksů, počítačových her, karetních her atd.
· Uvidíte umění takových talentů, jako jsou Clint Langley, Benita Winckler, Uwe Jarling, Melanie Delon, Patrick Reilly, Cyril van der Haegen, Anne Stokes, Francis Tsai, Robert Chang a mnoho dalších.
· Každý obraz doprovází několik slov o technikách, inspiraci a příběhu. (Založil/a: Miss Utahraptor)

Miss Utahraptor
  8. 9. 2011, 14:24
Zajímavá kniha. Nejvíce mne zaujaly kapitoly „Mýty a monstra“ a „ Víly a potrhlí lidé“ a obrazy inspirované Tolkienem. Velmi oceňuji seznam autorů s internetovými odkazy na konci knihy.
Hodnotila bych 9/10, protože se mi nemůže líbit všechno a pár (tiskových) chybiček se taky vloudilo....