Křídla

Poprvé vydáno celosvětově: 1994

Ikar - 1998
ISBN: 80-7202-321-7

Ikar (1998) 80-7202-321-7 334

První polovinu provedla Cassie naprosto bezchybně. Potom přišel poslední let střemhlav a zdálo se, že Cassie přestala letadlo ovládat. Letoun prudce klesal s nehybnými křídly a Nick nevěděl, jestli zpanikařila a zapomněla všechno, co ji učil, nebo snad omdlela. Neudělala ale naprosto nic pro to, aby se zachránila, a všem přihlížejícím se tajil dech hrůzou, protože v příštím okamžiku s jistotou očekávali strašlivou katastrofu. Náhle se ale ozval řev motoru, jak Cassie na plný plyn vytáhla letadlo nahoru, sotva z větší výšky, než byly hlavy zděšených diváků, lehce vzlétla a provedla trojitý výkrut způsobem, který všem vyrazil dech. Dokončila sestavu závěrečným přemetem. Bylo jasné, že tento závod vyhrála, ani nebylo třeba čekat na výrok poroty.

maurarita
  27. 8. 2016, 18:07
Hezké a lehce oddechové počtení na dlouhé večery o letadlech a létání ....
Faith
  4. 11. 2012, 11:33
Knihu chcete číst pořád a pořád dokola, i když víte, jak to skončí. Za mně určitě to nejkladnější hodnocení.
Bbrody
  20. 12. 2010, 13:32
Křídla jsou prostě mou srdcovkou. Miluji letadla a létání a tato kniha o tom výborně vypráví. K tomu Steelová přidává něco navíc pro nás ženy, ikdyž si myslím, že Křídla by si mohl přečíst i nějaký chlap :)