Psychologie

Portál - 2013
ISBN: 978-80-262-0532-6

Portál (2013) 978-80-262-0532-6 304
Portál (2009) 978-80-7367-560-8 304

Zkušený autor předkládá moderně didakticky zpracovanou učebnici, která vychází z osnov výuky společenských věd na gymnáziích. Publikace je doplněná množstvím zajímavých obrázků a schémat. Oproti zahraničním překladům učebnic psychologie zde nechybí základní informace o české psychologii, o pramenech ke studiu v češtině, o tom, kde se dá u nás psychologie studovat a kde psychologové u nás pracují.

zdroj: psychologie-knihy.cz (Založil/a: Honysinho)

Keatin
  4. 5. 2013, 22:48
Skvělá kniha na téma psychologie aneb od obecné, přes vývojovou a sociální, až k psychologii osobnosti. Napsáno velmi odborně s odkazy na další literaturu a hlavně oceňuji vložení různých ukázek testů, ať už co se týče psychických procesů (např. vnímání), ale také testy ke zkoumaní osobnosti. Kniha se mi velice osvědčila k přípravě ke státnicím z psychologie (pozor!!! můj obor není psychologie).
Radka Pařízková
  6. 10. 2016, 19:54
Nejdokonalejší a nejúžasnější učebnice, kterou jsem kdy v životě viděla. Psychologie mě velmi zajímá a baví mě a jsem ráda za takový celkový přehled.
Welinie
  2. 1. 2017, 13:00
Srozumitelná příručka pro studenty psychologie. I kdyt existuje na toto téma mnoho knih, tato splňuje očekávání každého, kdo sebo tent obor zajímá.