A bude hůř

Nezjištěno / Jiné - 2010
ISBN: 978-80-97054-92-2

Nezjištěno / Jiné (2010) 978-80-97054-92-2 112

Nakladatelství: X-Stream
Martin Moudrý (Temné záblesky, Iustus) a Mark E. Pocha (finalista literárních soutěží Ježíšku já chci plamenomet, Rokle šeré smrti aj.) vydávají společnou sbírku splatterových povídek s příznačným názvem A bude hůř. Půl tuctu žánrových povídek bude mít jednoho společného jmenovatele: umírání (ve všech jeho podobách). A jak vyjadřuje název knihy, ať už se děje s literárními hrdiny cokoliv, nikdy to není tak zlé, aby to nemohlo být ještě horší. Ale to nakonec platí i ve skutečném světě… Seznámíme se s drsným agentem ÚVKSČ, pro nějž jsou kvantové časoprostory denním chlebem. Šikanovaný chlapec dostane jednoho dne netradičního domácího mazlíčka. Dozvíme se, jestli je lepší smrt nebo šílenství, a jestli po globální apokalypse zůstanou na Zemi alespoň zbytečky lidskosti. A jak dodávají sami autoři: „Po přečtení si nestěžujte, že jsme vás nevarovali." (Založil/a: hiro666)