Zámky

Oldag - 2008
ISBN: 80-85954-52-4

Oldag (2008) 80-85954-52-4 308
Oldag (1998)

Princeznu Alesandru, která již jako dítě ztratila otce i matku a vyrůstá v klášteře, nechává její poručník náhle převézt do Anglie. Hrozí jí, že se stane obětí politických intrik a bude se muset provdat za krutého generála, který momentálně vládne v její zemi. Alesandře je jasné, že jediným východiskem může být formální sňatek s některým důvěryhodným Angličanem. Zpočátku soudí, že vhodného manžela by mohla získat v Colinovi, mladším synovi svého poručníka. Ten ovšem něco takového naprosto odmítá. Avšak v okamžiku, kdy dojde k drsnému pokusu o únos krásné princezny, Colin poznává, jaké nebezpečí jí skutečně hrozí, a změní názor. Touží ochránit ji před každým ohrožením a je ochoten pro ni nasadit i život. (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 23:53
Zámky se mi moc nelíbily. U čtení této knížky jsem si až moc často vzpomněla na jednu z knih Jude Deveraux, což se mi jako čtenáři moc nezamlouvá.