Noci, noci

Noci, noci Originální název: Noci, noci

Torst - 2004
ISBN: 80-7215-215-7

Torst (2004) 80-7215-215-7 168

V knížce povídek Noci, noci vypovídá s nebývalou otevřeností zejména o vztazích rodičů a dětí a o vztazích milostných. (Založil/a: slide)

Kateřina Rudčenková Kateřina Rudčenková
*12.04.1976

Sunny.69
  25. 2. 2013, 16:49
Někdy mě opravdu mrzí, že zde pro hodnocení není tlačítko "Odpad!". Protože myslím, že jiné slovo tuto knihu nevystihuje. Je to pořád dokola. Kniha je nicneříkající, snaží se marně nějak popsat mezilidské vztahy, které se evidentně pohybují pouze na rovině sexuální. Když pominu ten chvílemi až nevkusný obsah a dostanu se k způsobu narace v díle, je to opravdu hrůza, vypravěči se nepřehledně střídají, nevyskytují se zde nějaké delší a složitější věty, stejně jako nějaká zajímavá pojmenování nebo obrazy. Prostě jedním slovem, je to špatné ve všech aspektech. (Na druhou stranu jsem ráda, že mě má práce donutila si přečíst i něco takového, člověk má aspoň přehled o tom co dnes na našem knižním poli vzniká.)