Řád vlkodlaků

Řád vlkodlaků Originální název: Dogs of War

Deus - 2007
ISBN: 978-80-86215-99-0

Deus (2007) 978-80-86215-99-0 237

Příslušníci americké výsadkové jednotky netuší, co je čeká po vysazení u malé francouzské vesničky. I když předpokládají, že splnění bojového úkolu, který dostali, nebude žádná procházka růžovým sadem, brzy poznávají, že proti nim stojí nesmlouvavý a krutý nepřítel, který jim klade houževnatý odpor. Přesto neváhají a podstupují tvrdý nelítostný boj na život a na smrt s muži, kteří střeží nejen osadu, ale i tajemství dávné minulosti. (Založil/a: Kahlan)

Hamelin
  12. 5. 2013, 23:19
Já byl spokojený. Moje očekávání nebyla vysoká ale o to víc jsem byl příjemně překvapen. Jedná se vlastně o knižní provedení toho co bych označil za klišé akčních filmů. A to je vidět jak v sestavě spojeneckého komanda, například svalnatý hlupák, tak během celého následujícího konfliktu. Většinu děje tvoří krvavá akce v hlavní roli s SS vlkodlaky. Fanouškům žánru doporučuji.
Thomas.Stiller
  23. 10. 2012, 17:08
Nikdy jsem nečetl nic horšího. Je to hnus ve všech směrech. To bych raději přelouskal něco o Marxismu/Leninismu...