Noc v ráji

Noc v ráji Originální název: Night in Eden

Alpress - 2001
ISBN: 80-7218-655-8

Alpress (2001) 80-7218-655-8 304

Život Bryony Wentworthové se naprosto změní poté, co je nespravedlivě odsouzena a odeslána do australské trestanecké kolonie. Pokořována okolnostmi, které nemůže ovlivnit, a zlomena na těle, ne však na duchu bojuje o svůj život a nechce mít nic společného s mužem, na jehož usedlosti se trest odpykává jako služebná. Mateřský cit jí však nedovolí, aby opustila jeho dítě, a jako žena stěží dokáže utlumit příval vášně, která ji k tomuto záhadnému muži přitajuje.
Na pozadí nádherné, avšak drsné a nemilosrdné přírody se odehrává příběh dvou bytostí, v skrytu duše hluboce toužících po důvěře a lásce a neohroženě překonávajících četná nebezpečí i nástrahy osudu. (Založil/a: Horqusa)

silvaren
  14. 2. 2013, 7:56
Taková lepší harlequinka se zajímavým námětem a hezkým prostředím. Začátek je poměrně napínavý a čtivý, pak ale tempo vyprávění i kvalita klesá. Místy se autorka hodně opakuje. Ke konci se to zase zvedne, nicméně samotný konec jsem jí neuvěřila. 70%
Artep524
  9. 7. 2012, 13:25
Děj mi přišel trochu všední. Pořád se opakuje to samé. Bohatý a chudá nebo obráceně, kteří se do sebe nakonec zamilují.
Horqusa
  15. 11. 2010, 9:09
Napínavý děj i zajímavé prostředí Austrálie na zač. 19.stol. Zprvu mě málem odradila anotace o ztrátě dítěte,to já nemám ráda, ale poté mě kniha mile překvapila. Velmi dobře popsané postavy hlavních hrdinů. Jejich vztah prochází na záčátku přes nenávist, až po touhu a nakonec i tu lásku.