Originální název: Kyborgovo jméno

Brokilon - 2014
ISBN: 978-80-7456-201-3

Brokilon (2014) 978-80-7456-201-3 328
Straky na vrbě (2003) 80-86428-33-8 339

Třetí kniha Oggerdovského cyklu.

Říká se, že Oggerd není člověk, ale kybernetizovaný organizmus. Říká se, že kdo zaútočí na Bludnou loď, ten zemře. Říká se toho spousta. Ale ve světě po druhé energetické válce, kde na troskách atlantické civilizace prosazuje své zákony germánské Císařství, jsou slova pořád jen slova. A před kulkou vás neochrání.
Mise v krutém Pohraničí se pro majora císařské armády Oggerda zvaného Orlosup, vyjednavače Pěnkavku Goweryho a čaroděje-technologa Halgerda Harda změní v zoufalý boj o přežití.

Vojenská science fiction ze světa románů Projekt Berserkr a Ostří ozvěny, vás zavede až na samé dno lidských možností a seznámí vás s osudem mužů, kteří umí to nejdůležitější - přežít. (Založil/a: pfone)

Zhabza
  10. 10. 2011, 20:16
Musím hodnotit plným počtem hvězdiček. Oggerdovský cyklus řadím jednoznačně k tomu nejlepšímu co u nás v současné době ve SF/Fantasy vzniká. Vlastně pro mě je asi nejlepší. Škoda, že je vůči Krvavému pohraničí poněkud v ústaraní.
tequilaking
  21. 9. 2012, 16:11
Vysvětlen původ malých zelených mužíčků z Marsu, je to jinak, než jste si mysleli! !!!!BOMBA!!!! :D
John Sky
  10. 12. 2015, 18:27
Kniha se mi líbila, příběh neměl žádná hluchá místa, děj krásně odsejpal a navíc výborně vymyšlená zápletka.
morpi
  9. 6. 2014, 23:33
Prosím vás, nemohl by sem, nebo mi do zpráv, někdo, kdo četl celý cyklus, napsat jak po sobě knihy jdou chronologicky? Celý den jsem to bádal na internetu a všude to píšou jinak. Díky