Okolo Irska s lednicí

Originální název: Round Ireland with a Fridge

Maťa - 2005
ISBN: 80-7287-099-8

Maťa (2005) 80-7287-099-8 356

Popis cesty anglického autora, zpěváka, komika a herce (např. Červený trpaslík) Tonyho Hawkse okolo Irska s lednicí. Když už se člověk vsadí a prohraje, měl by svůj dluh splatit, i když si na něj nepamatuje. Kniha o tom, kterak i zavřená lednice může otevřít cestu k lidem. (Založil/a: Ellesaar)

Tony Hawks Tony Hawks
*25.02.1960

Pim
  6. 6. 2014, 9:36
Jsem teprve na začátku a výtečně se bavím. Knížku si vyloženě vychutnávám. Spojení ulítlého nápadu s Tonyho humorem mi lahodí. Taky se směju nahlas a nejen občas.

Tak dočteno. Skvělá knížka. Oddychovka a zároveň pobaví. Určitě někdy přečtu znovu.
Peter.Melon
  20. 4. 2014, 15:13
Zajímavý cestopis,který si určitě přečtěte.Je opravdu dobrý,čtivý i místy napínavý.Tento cestopis je prostě výtečný.
pavleek
  10. 9. 2012, 16:42
Tahle kniha mi dělala společnost při toulkách Indií a musím říct, že jsem se nasmál až až. Pokud potřebujete zvednout náladu, rozhodně je Tony Hawks skvělá volba.
hokee
  11. 9. 2012, 10:16
Souhlasím s komentářem níže, při téhle knížce jsem se (např. ve vlaku) smála nahlas. Výborné! A návštěva Irska mě láká ještě víc než doposud.