Neohrožená 2: Sam

Neohrožená 2: Sam Originální název: Fearless - Sam

BB art - 2005
ISBN: 80-7341-505-4

BB art (2005) 80-7341-505-4 173

Gaia je osamělá a nešťastná. Ze vzdoru se rozhodne vyspat se se Samem a vypraví se za ním. Najde ho v posteli s Heather, v pláči uteče a SAm ji chce dohonit a omluvit se jí. Netuší, že po Gaie jde parta místních zabijáků i agenti, kteří se snaží dopadnout jejího otce. Ten však zjistí, že dceři hrozí nebezpečí, jde jí tajně pomoc. Gaia má dojem, že zahlédla otce, zkusí ho sledovat, ale ke skutečnému setkání nedojde. Netuší, že její otec zjistil, že Gaiu sleduje i jeho bratr přezdívaný Loki - dvojče, co stojí na jiné straně barikády než její otec... (Založil/a: Naiad)

kajas1993
  24. 8. 2012, 22:50
Gaia je v ohrožení života, takže se o ní logicky jako čtenáři bojíte, navíc se ještě poprvé objeví zlé dvojče dívčina otce, takže o napětí není nouze.
Tužka
  31. 5. 2015, 2:02
Celý příběh je o tom jak Gaia utíká a přemýšlí nad svým idolem... trochu malý rozsah..navíc se mi zdály ty rodinné vztahy až moc komplikované a nereálné..avšak oceňuji originální nápad že pointa knihy je dívka bez genu strachu.