Neohrožená 8: Žár

Neohrožená 8: Žár Originální název: Fearless - Heat

BB art - 2007
ISBN: 80-7341-951-3

BB art (2007) 80-7341-951-3 156

Gaia, dívka která se narodila bez genu strachu, nemá tušení, proč zrovna ji na každém kroku obklopuje nebezpečí. Jistě, často ho vyhledává sama, aby s pomocí několika chvatů bojových umění vysvětlila kriminálníkům, co se nedělá, ale to ostatní? Nejhorší je, že Gaia si vlastně neuvědomuje celou míru nebezpečí, která jí hrozí, protože její nepřítel je velmi chytrý… a ona ani neví o jeho existenci. Gaia se snaží žít normálně… i když nemá rodinu, jen pěstouny, i když nemá bandu kamarádů, ale jen Eda a Mary, i když s nikým nechodí, jen miluje Sama, který miluje Heather. Ale Gaiin nepřítel jí nedovolí ani jediného přítele, protože by mu mohla něco prozradit – a to by bylo nebezpečné. Jenomže Gaia vyprávěla Mary o své mamince… a tím kamarádku odsoudila k smrti. (Založil/a: Naiad)

yanniss
  28. 9. 2012, 18:34
Celá série Neohrožené se mi moc líbila, škoda že se v Čechách nevidají i ostatní díly, přitom jich je opravdu hodně. Žár se mi opravdu moc líbi, ale mrzelo mě, jak to dopadlo s Mary. Knižní sérii určitě doporučuji ;)