Originální název: Night Pleasures

Ikar - 2014
ISBN: 978-80-249-2466-3

Ikar (2014) 978-80-249-2466-3 344
Ikar (2006) 80-249-0758-5 336

Možná vypadá jako upír, ale jeho cílem je chránit lidi, ne pít jejich krev. Za dva tisíce let nenašel Kyrián Thrácký nikoho, kdo by v něm vzbudil touhu získat zpět svou duši a stát se znovu člověkem - dokud nepotkal Amandu. A když se ti dva štvou ulicemi New Orleansu, aby polapili smrtelně nebezpečného nepřítele, bojují také za to, aby dokázali uvěřit v pravou lásku a společnou budoucnost. (Založil/a: Martina)

Sherrilyn Kenyon Sherrilyn Kenyon
*1965

Magyana
  3. 6. 2014, 11:32
Obsahuje spoiler spoiler Dark Hunter mi docela přirostl k srdci. Romanticko-erotická fantasy, ve které dostává antická mytologie dost zabrat, ve které je každý chlap krásný a sexy a která je o to lepší, že autorka nepodceňuje čtenářovu potřebu šťastných konců.
Nečekejte bůhvijakou literaturu, je to příjemná odpočinkovka tak na jeden den, ale nevadí. Autorka toho napsala kvanta, takže pokud nemáte dost, stačí jen sáhnout po další knize... (tedy pokud umíte anglicky, protože české překlady zatím nějak moc nejsou)
Lucy Sisk
  23. 10. 2014, 18:26
Obsahuje spoiler spoiler Je to druhý oficiální díl, říkám druhý, protože jako jiné série červené knihovny, má i tato vedlejší odbočky. O co se jedná? Knižní série s názvem Dark Hunters, která začala vycházet i u nás.

Tento příběh začíná u Temného lovce stínů Kyriána Thráckého - bývalý princ - a mladé pilně pracující Amandy, která odmítá svou nadpřirozenou moc. Setkají se za zvláštních okolností, kdy Kyriána chce zabít démon a Amanda měla být tím, kdo to udělá. Ale nic nešlo podle plánu. Amanda by ho nikdy nezabila, protože o jeho světě neslyšela. Udělala by to její sestra, dvojče. Tímto omylem se dají dohromady.

Oba musí překonat předsudky Amandiny rodiny, a Kyriánovu nesmrtelnost s faktem, že nemá duši. Skončí to dobře? Ano. Rodina, psychické problémy, duše i nesmrtelnost se vyřeší.

Takže tu máme další happy end a nové postavy. Zvláštní postavou je tu Acheron a jeho tajemství. Kdy se dozvíme o něm pravdu?
Elie Darrem
  23. 6. 2014, 11:25
zatím se mi tenhle příběh ze série Temných lovců líbil nejvíce...a potom o Zerekovi a Astrid..jsem zvědavá na další....musím dodat, že nejlepší z celé série je díl o Ascheronovi
RacingF
  7. 5. 2011, 11:13
Kniha se mi moc nelíbila... :P Četla jsem jiné o dost lepší knihy. Tato kniha mi oproti nim přišla mdlá, bez nápadu, nudná... Měla jsem co dělat abych jí ve čtvrtce nezavřela a nevrátila zpět do knihovny
Leonidas
  20. 8. 2013, 13:00
tuhle knihu zbožňuji, byla první, kterou jsem od ní přečetla, chtěla bych jí vlastnit. stejně jako knížky, které napsala pod jiným jménem. zbožňuji ji.
deadgirl
  1. 8. 2011, 10:15
Mne sa táto kniha veľmi páčila. Prišla som k nej náhodou, ale nemohla som ju pustiť z ruky. Po niekoľkých hodinách som nemala čo robiť a bolo mi ľúto že už je koniec. Doporučujem určite každému. Nie je to ako iné knihy o upíroch, taky skorej dominujú bohovia :)