Tokio Hotel - křič jak jen dokážeš

Tokio Hotel - křič jak jen dokážeš Originální název: Tokio Hotel

Nezjištěno / Jiné - 2007

Nezjištěno / Jiné (2007) 112 80-903850-0-1

Tokio Hotel je největším objevem mezi německými kapelami všech dob. Skvělé písně čtyř sexy hochů běží na televizních stanicích VIVA, MTV a hrají se ve všech rádiích. Kapela prodala již stovky tisíc singlů, alb a DVD. Před nedávnem, když si ještě říkali Devilish, se museli Bill, Tom, Gustav a Georg na svých koncertech občas spokojit s deseti nebo i méně návštěvníky... Dnes hrají výhradně v těch největších halách před několika desítkami tisíc nadšených fanoušků, jejichž legendární výkřiky nadšení jsou téměř dvakrát silnější než startující Jumbo Jet! Není tedy žádným překvapením, že tihle čtyři megacool kluci z německého Magdeburku už posbírali ty nejdůležitější hudební ceny. Je to téměř k nevíře a skoro zázrak, že k tomu všemu jim stačil necelý rok! (Založil/a: skjaninka)

Michael Fuchs-Gamböck Michael Fuchs-Gamböck

veronica 01
  1. 12. 2011, 15:41
Hodnotím tak podle doby, kdy jsem ještě Tokio Hotel poslouchala, teď bych se k té knížce na 100% nevrátila.