Podtitul: Najezte se do štíhlosti

Nezjištěno / Jiné - 2015
ISBN: 978-80-971798-3-0

Nezjištěno / Jiné (2015) 978-80-971798-3-0 248 Nakl. Antonialifestyle28
Brána (2009) 978-80-7243-398-8 239

Kniha Zhubněte jednou provždy obsahuje unikátní 28 denní detoxikační program, po němž se budete cítit naplněni životní energií, upraví se zdravotní problémy a výrazně poklesne vaše hmotnost, aniž byste se museli trápit hlady. (Založil/a: slide)

Samael
  2. 1. 2014, 19:50
Tuhle knížku jsem si koupil na doporučení kamaráda,který po absolvování 28 denní kůry zhubl 4 kg a 4% tuku.Je opravdu zajímavé jak si jen díky stravě vyčistit tělo.I když nepotřebuji hubnout,tak si touto kůrou stejnak projdu.Určitě doporučuji těm kteří maji problém s váhou,ale i zdravotní problémy!!!
MiriamBlahova
  14. 1. 2016, 15:01
Nevím jestli se dá tato kniha hodnotit jako literární dílo. Spíše napíšu svůj postřeh k doporučení autorky. Kniha je napsané pro obyčejné lidi, nemusí se shánět žádné speciální potraviny, ale v podstatě to není o zhubnutí. Jde spíše o detox a pročištění. Poprvé mi 28 denní kůra nepřinesla vůbec nic, takže jdu do toho podruhé a uvidíme...
Emma89
  27. 11. 2016, 19:13
Já sama jsem na detox neměla odvahu, jelikož ji drželo několik lidí kolem mě a do jednoho mi všichni říkali spíše negativní zkušenosti jako pocity na omdlení, slabost, bolesti hlavy, únava apod. A já jako pracující člověk, který je navíc hodně aktivní, jsem si to nemohla dovolit. Jako detox je to možná fajn, ale je imho dost striktní a trvá dost dlouhou dobu. Navíc bych se asi pozvracela, kdybych musela jíst tejden furt jednu tu samou věc. Jako plus vnímám nějaký recepty - např. brokolice v páře na česneku se sýrem je vhodný lehký oběd třeba do práce. Ovšem když zbytek dne jíte normální věci.