Vzpomínky na zítřek

Vzpomínky na zítřek
Originální název: The Book of Tomorrow
Poprvé vydáno celosvětově: 2009

BB art - 2010
ISBN: 978-80-7381-844-9

BB art (2010) 978-80-7381-844-9 288

Tajemství psané v deníku Tamara Goodwynová měla odmalička všechno, čeho se jí zachtělo. Narodila se v bohaté rodině, vyrůstala v honosném sídle s vlastní pláží a její šatník překypoval modely předních světových značek. Mohla si dovolit všechno, co pro jiné dívky zůstává nesplnitelným snem. Odjakživa žila přítomností a příliš ji nezajímalo, co se může stát zítra. Náhle však Tamara přichází o otce a její i matčin život se ocitá v troskách. Musí prodat majetek, aby umořily dluhy, a odstěhovat se na venkov, kde pro Tamaru začíná nový život, plný překvapení. (Založil/a: Miriam)

Rames
  30. 12. 2012, 10:27
Nemůžu toto dílko pochválit, je nedotažené. Co ten kouzelný deník ? Kde je vysvětlení na závěr? Truchlila matka pro manžela nebo pro Lauriho ? Dávám 20% protože autorka dokázala zaujmout. Při čtení pořád doufáte že květ napětí a dobrodružství rozkvete a on zatím uvadá a uvadá .
martinexa
  25. 2. 2016, 23:45
Nemohla jsem se dostat přes ten začátek. Po sté stránce tam konečně začalo být něco zajímavého. Škoda, protože ten konec se mi celkem líbil.
TeddyM
  10. 10. 2013, 22:23
Zajímavé dílko.Určité logické nedostatky jdou přehlédnout.Jde spíše o pocit u knížky, než že by se autorka snažila vše do detailů vysvětlovat.Mně se kniha líbila, ikdyž je pravda, že jsem od Cecelie četla i lepší :-)
Pethushka
  21. 11. 2014, 10:43
Zatím asi nejslabší kniha, kterou jsem od Cecelie četla. Napsaná je sice hezky, ale příběh není nic moc. Pořád jsem čekala, kdy přijde ta hlavní zápletka, co mi vyrazí dech. Jenže ona nepřišla. Nápad to byl dobrý, ale bohužel nedotažený, proto knihu hodnotím jako průměr.
Monny3
  21. 9. 2012, 11:34
Oddychovka, která se příjemně a rychle čte. Příběh s kapkou magična, který je přes škatulku "román pro ženy" plný i zajímavých a hlubokých postřehů.