Děvčátka v modrém

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Alpress - 2007
ISBN: 978-80-7362-437-8

Alpress (2007) 978-80-7362-437-8 288

Manželé Frawleyovi oslavují třetí narozeniny svých dvojčat Kelly a Kathy. Po oslavě se rodiče přesunou na další večírek, avšak po návratu domů je čeká šok. Najdou tam policii a zděšení zjistí, že dvojčata jsou pryč. Dívka, která je hlídala, byla nalezena v bezvědomí a v dětské pokoji ležel dopis s požadavkem osmi milionů dolarů výkupného.
Frawleyovi přistoupí na zaplacení částky a záhadný únosce si určí podmínky. Teprve až budou peníze odevzdány, oznámí telefonicky, kde dívenky jsou. Jenže v autě zaparkovaném na opuštěném místě je jen malá Kelly. Vedle zastřeleného řidiče leží dopis s doznáním, že druhé z děvčátek neúmyslně zabil on. Proč potom Kelly při zádušní mši vylekaně řekne matce: „Mami, Kathy se té paní moc bojí. Chce se hned vrátit domů." (Založil/a: Martina)

zichisek
  29. 10. 2011, 9:08
Náhodou jsem na tuto knihu narazila v knihovně.Tuto autorku mám moc ráda a tato kniha mě opět nezklamala.Člověka vtáhne do děje a celou dobu jste v napětí,jak to s Kathy a Kelly dopadne.