Pomsta

Originální název: Strike Back

Naše vojsko - 2010
ISBN: 978-80-206-1132-1

Naše vojsko (2010) 978-80-206-1132-1 302

V Bejrútu je unesena Katie Dartmouthová, mladá reportérka televizní stanice Sky TV. Jejími únosci jsou teroristé z organizace Hizballáh. Teroristé vyhrožují, že pokud Velká Británie nestáhne své vojáky z Iráku, popraví Katie v přímém televizním přenosu... (Založil/a: Horqusa)

janeicka
  30. 12. 2013, 12:44
Ke knize mě přivedl seriál Strike Back - chtěla jsem si přečíst knižní předlohu. S tímto žánrem nemám moc zkušeností, ale knihu hodnotím pozitivně, jen mi přišlo, že mohla být delší a některé akční scény mohly být propracovanější. I tak jsem se nenudila, takže hodnotím nadprůměrnými 4*
sharky95
  12. 9. 2013, 21:59
Výborně zpracované dobrodružství ex-sas Poltera, který skončil na ulici. Nyní má příležitost vrátit se zpět. Ale vaz mu láme až přílišná předvídatelnost. Když to porovnám s jeho velitelem McNabem, tak jednoznačně vítězí McNab, u kterého se můžeme dočkat překvapivých zvratů. Sorry Chrisi, sice si unikl, ale velitel píše líp.
MysteryMan
  23. 6. 2014, 3:48
Tuto knihu jsem četl na dovolené u moře, a přesně tak bych ji doporučil i všem ostatním. Prostě oddechovka. Mám však rád tyto hrdiny, bývalé elitní vojáky, proto dávám čtyři hvězdy!