Kam se poděly děti
Originální název: Where Are the Children?
Poprvé vydáno celosvětově: 1975

Alpress - 2004
ISBN: 80-7362-083-9

Alpress (2004) 80-7362-083-9 230
X-Egem (1995) 80-85395-64-9 181

Nancy Harmonová, krásná a inteligentní žena, si prošla peklem. Před osmi lety byla totiž nespravedlivě obviněna z vraždy svých dvou dětí, Petra a Lízy. Od plynové komory ji zachránilo pouze zmizení korunního svědka. Psychicky zdeptaná a zničená Nancy opouští bývalý domov a stěhuje se daleko na východ. V jednom malém přímořském městečku potkává šarmantního realitního agenta Raye Eldrege, který se do ní okamžitě zamiluje. Uplyne šťastných sedm let. Z Nancy se stala spokojená manželka a matka dvou krásných dětí, Michaela a Missy.
V den Nancyiných narozenin a zároveň také na výročí smrti Petra a Lízy dojde k další pohromě. V místních novinách je otištěn článek odhalující Nancyinu pravou identitu a její harmonický a bezpečný život se v jediném okamžiku hroutí. V zoufalství se začne shánět po dětech, které poslala ven hrát si, ale marně. Tak se znovu roztáčí kolotoč hrůzy a zoufalství a nad hrdinkou visí jediná otázka: Kam se poděly děti? (Založil/a: Martina)

Ducii
  20. 12. 2015, 17:57
Obsahuje spoiler spoiler Moje první kniha od této autorky. Prvních pár stran trvalo dostat se do děje, ale pak už jsem to nemohla odloučit. Dlouho pracovala mistrně s tím, kdo by za tím zmizením dětí mohl být. Vlastně jsem měla od začátku dva podezřelé na to kdo obývá vyhlídku a teprve ke konci jsem byla schopna vrátit se ke svému původnímu tipu, byť stále nechápu, jak proběhla Carlova "sebevražda". To teda nenašli tělo? Asi ne... Návrat Roba mi přišel jako už přílišné a zbytečné překombinování děje.
zichisek
  12. 10. 2011, 11:30
Napínavá kniha od mé oblíbené autorky.Na začátku Vás vtáhne do příběhu a nutí Vás číst a číst a ani na chvilku knihu neodložit,aby jste už už věděli jak to dopadne.Doporučuji!