Kdo musí jít z kola ven

Poprvé vydáno celosvětově: 2003

Alpress - 2005
ISBN: 80-7362-138-X

Alpress (2005) 80-7362-138-X 295

Čtyřiatřicetiletá novinářka Carley De Carlo dostane za úkol napsat článek o Nicholasi Spencerovi, řediteli společnosti, která se zaměřuje na vývoj léku proti rakovině. Se Spencerem se ale zřítí letadlo a jeho tělo se nenajde. Vzápětí se někdo pokusí zabít jeho ženu. Carley se neohroženě pouští do pátrání. (Založil/a: Martina)

Ra-Amon
  26. 4. 2012, 11:23
Velmi dobrá detektivka. Svižný,napínavý děj bez nudných pasáží. Z mého pohledu závěr nebyl vůbec špatný,jen trochu rychlý. Dávám pět hvězdiček a určitě si přečtu další od této autorky.
zichisek
  12. 10. 2011, 17:30
Pěkná detektivka,zajímavý děj,při kterém stále nevíte co a jak je a co je pravda,ale závěr mě lehce zklamal.Přesto doporučuji k přečtení.
caccadu
  22. 7. 2015, 11:49
Bylo příjemné sledovat příběh, ve kterém zločin vyšetřuje osoba, která není příliš navázaná na oběť - umožnilo to určitý odstup, ale ze zvyku jsem stále čekala nějaké překvapivé rozuzlení spočívající ve vztahu ke Carley. Naštěstí se příběh držel mocenského thrilleru, přičemž ukazoval nejen velké hráče, ale i dopad na obyčejnou populaci.

A samozřejmě téma léčby rakoviny je ohromně zajímavé a dovedu si představit, že by kolem toho mohly pobíhat podobné boje, aniž by o tom normální člověk věděl. Ač toto není můj obvyklý šálek kávy, nebylo to špatné.
Muficek01
  24. 7. 2011, 11:02
Velice povedená detektivka... nemohla jsem se od ní odtrhnout a pořád mi vrtalo hlavou, jak to dopadne. Závěr velice překvapivý, mohu všem jen doporučit.