Klub zlomených srdcí

Klub zlomených srdcí

BB art - 2009
ISBN: 978-80-7381-520-2

BB art (2009) 978-80-7381-520-2 392

Mladá Izzie Silverová opouští domov a rodné irské městečko Tamarin, aby hledala štěstí v New Yorku. Chce se postavit na vlastní nohy a založit agenturu pro plnoštíhlé modelky. Práce se daří a život nemůže být lepší… Dokud neporuší nepsané pravidlo a nezamiluje se do ženatého muže. Na druhé straně Atlantiku její teta čelí manželově nevěře. Zradili ji dva nejbližší lidé a Anneliese s obavami hledí do budoucnosti.

Když vážně onemocní Izziina babička, vlídná a soucitná Lily, jsou obě ženy nuceny odložit své problémy stranou a Izzie se o umírající dozvídá věci, o nichž neměla tušení.

Minulost se prolíná s přítomností a Izzie zjišťuje, že je možné se z ní poučit, najít odpověď na palčivé otázky.

Jsou to životní lekce, na které se nezapomíná a které si ty tři ženy navždy ponesou v srdcích. (Založil/a: Horqusa)

Muficek01
  13. 5. 2012, 11:05
Čekala jsem víc. Příběhy tří žen různých věkových kategorii byly zajímavé, ale něco mi tam prostě chybělo. Oddychové čtení...