Palomino

Palomino Originální název: Palomino

Ikar - 1998
ISBN: 80-7202-401-9

Ikar (1998) 80-7202-401-9 319

Hlavní hrdinka Samanta, zvaná Palomino, žije bezstarostným životem až do chvíle, kdy jí manžel oznámí, že ji opouští. Samanta se uchýlí ke kamarádce na ranč a začíná si uvědomovat, že do tohoto prostředí patří víc, než si kdy myslela.

Evelýny
  16. 8. 2014, 14:44
Zpočátku mě příběh nudil, ale postupně si mě získal opravdu dojemný, krásný příběh lásky, jejíž šťastný konec je vykoupen hlubokým zármutkem , ztraceným a opět nalezeným smyslem života. Je to příběh o štěstí v neštěstí a nějaká ta slzička dojetí také ukápne.
spirlice
  11. 9. 2013, 20:11
Samanta Taylorová je úspěšná manažerka reklamní firmy. Zklamaná manželstvím odjíždí do Kalifornie k přítelkyni, kde potká svou lásku, kovboje Tatea. Avšak osudem se jí stane Šedý ďábel, kůň, který ji shodí ze sedla, a Samanta zůstane navždy upoutaná na vozíček.
Aratar
  14. 1. 2016, 14:39
Moje první seznámení se Steelovou a musím říct, že jsem byla příjemně překvapena. Nejedná se o žádný romantický slaďák, jak jsem se zpočátku obávala. Romantická linka tu sice samozřejmě je, ale sentiment zde v žádném případě nezaujímá výsadní postavení a spíše se jedná o místy pořádně drsný příběh z reálného života.
Ellis147
  16. 2. 2016, 19:53
Krásný příběh, místy hodně reálný a dojemný. Knihu jsem četla s napětím a nadějí až do konce. A kupodivu nezklamala. I pár slziček mi ukáplo. Celkový dojem z knihy velmi uspokojivý.
JanKa001
  11. 10. 2015, 15:53
Silná kniha, osud hlavní hrdinky na mě dost zapůsobil, místy jsem i poplakala. Autorka je mou oblíbenou mezi překladovými, píše skvěle...