Jak mít všechno

Jak mít všechno
Originální název: Having it all

Talpress - 2009

Talpress (2009) 240

Autor se za necelých padesát let svého života dokázal vypracovat z dost chudých poměrů a dráhy pouličního zlodějíčka v majitele čtyř nesmírně úspěšných podniků v oblasti nemovitostí, internetového softwaru, osobního růstu a obchodního coachingu a poradenství a šťastného člověka žijícího svůj život přesně podle svých představ. O tom, jak toho dosáhl a jak toho může dosáhnout i kdokoli jiný, pojednává tato kniha. Kniha je velmi čtivá, psaná jednoduchým, snadno srozumitelným jazykem, a autor v ní kromě všeobecných zákonů cesty k úspěchu uvádí i své osobní zkušenosti, které nebyly vždycky příjemné, ale kterých vždycky dokázal využít k tomu, aby na své životní cestě postoupil dál.
Zdroj:http://knihy.abz.cz/prodej/jak-mit-vsechno (Založil/a: Milena)

John Assaraf John Assaraf

yomisma
  1. 12. 2014, 11:18
Skvělá kniha , která mě osobně dala mnoho dobrého, a díky inspiraci z ní jsem si splnila další mé sny :-)). Navíc autor je dle mého názoru, krom jiného, úžasný "vzor" a "učitel" :-)) ..