Angličtina pro věčné začátečníky

Angličtina pro věčné začátečníky Originální název: Angličtina pro věčné začátečníky

Leda - 2001
ISBN: 80-85927-84-5

Leda (2001) 80-85927-84-5 383

Základní učebnice angličtiny určená pro všechny, kteří mají z jakýchkoli důvodů obavy z výuky cizího jazyka. Zkušená autorka učebnic i zkušená pedagožka vysvětluje a procvičuje krůček po krůčku. (Založil/a: slide)

mauvais-ange
  16. 12. 2013, 18:19
Tato kniha je celkem dobrá na učení angličtiny pro samouky. Všechno je česky a pochopitelně vysvětleno. Obsahuje lekce: 1. Who are you? 2. What is it? 3. My family 4. Meet my friends 5. A walk about the town 6. I am learning english 7. A working day 8. Jane´s job 9. The Browns are coming to tea today 10. A trip by coach 11. A birthday party 12. An english breakfast 13. A visitor from England 14. A letter from Mr Baker 15. What do you like doing? 16. The weather 17. A telephone call 18. Holidays. Nechybí ani anglicko-český abecední slovníček.