Tvrdohlavá sestřička

Tvrdohlavá sestřička Originální název: Where Are You Now?
Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Alpress - 2008
ISBN: 978-80-7362-614-3

Alpress (2008) 978-80-7362-614-3 333

Uplynulo už deset let od chvíle, kdy Carolynin bratr Mack záhadně zmizel. Každý rok na Den matek telefonuje domů. Ujistí matku, že se má dobře, ale při jejích horečných dotazech mlčí a brzy zase zavěsí. Co ho k tomu vede a jaké tajemství skrývá? Carolyn přes podivné varování začne po bratrovi pátrat na vlastní pěst. Usilovné hledání ji přivede do světa nečekaných nebezpečí a bludného kruhu nezodpovězených otázek. (Založil/a: Martina)

Rebel
  7. 10. 2012, 14:21
Opět velice dobře promyšlený příběh.Nicméně i když závěr opravdu překvapí a celou knihu tak trochu předělá,tak už nezachrání tu otravnou pomalost,která nás neustále doprovází.
Chybí více nápadů u kterých by čtenář konečně ožil.Určitě nejde o špatnou nebo zbytečnou knihu,ale,že je od královny napětí,tak teda nic moc.
majija
  11. 6. 2012, 13:18
Detektivky od Mary H. Clark mohu jenom doporučit. U této detektivky jsem skoro do poslední chvíle nevěděla, kdo je vrah :-) Kniha opravdu skvěle propracovaná a četla jsem jí jedním dechem.