Anubův polibek

Anubův polibek

Svoboda - Libertas (NS Svoboda)
ISBN: 978-80-205-0619-1

Svoboda - Libertas (NS Svoboda) 978-80-205-0619-1 292

V desátém a posledním roce vlády faraóna Tutanchamóna 15letá Miu, dcera zámožného balzamovače v sídelním městě Egypta Vesetu, nevěří vlastním uším – to, co vyslechne náhodou v hlučném výčepu, zní jako plán vraždy faraóna, mocného vládce Tutanchamóna. Netuší však, kdy má k tomuto hroznému činu dojít, ani kdo za ním vězí. Dívce se podaří dostat ke dvoru. Setkání s mladým faraónem ji však uvrhne do ještě většího zmatku, protože se navzájem velmi přitahují. Smí se člověk zamilovat do faraóna? Miu nem&aacut e; čas o tom přemýšlet, protože síť intrik se začíná kolem nich příliš stahovat… (Založil/a: VejaVenaVera)

Jadelaine
  13. 4. 2015, 16:29
Jsem trochu zklamána. Brigitte Riebe je má oblíbená autorka, ale tenhle román mě trochu zklamal. V ostatních dílech (mimo Oka luny) je víc historického reálného pozadí, příběh mě příliš nevtáhl, nezaujal. Jedno ze slabších autorčiných děl.
Veve721
  28. 9. 2016, 19:47
Dalo se, ale od této autorky jsem četla i lepší knížky, nějak mě to nedokázalo chytit. Něco mi tam tak nějak scházelo, ale to je čistě můj názor.