Vražda v bílém

Alpress - 2004
ISBN: 80-7218-870-4

Alpress (2004) 80-7218-870-4 316
Baronet (1993) 80-85621-36-3 188

Katie DeMaiová pracuje v úřadu státního zástupce. Zabývá se vyšetřováním záhadných úmrtí. Shodou nešťastných náhod má autonehodu a musí přes noc zůstat v nemocnici, kde k těmto případům dochází. Jejím ošetřujícím lékařem je doktor Highley. Katie postupně zjistí, že lékař je zrůdný psychopat, který s největší pravděpodobností zabil svou ženu, aby mohl zdědit její rozsáhlý majetek. Rafinovaně se zbavuje i pacientek. Právě tu noc, kdy odvážel mrtvolu jedné z nich, zahlédl Katie v okně nemocničního pokoje. Představuje pro něho náhlou hrozbu, s níž je třeba se rychle vypořádat. A Katie má u něho podstoupit gynekologický zákrok. Doktor připravuje všechno k tomu, aby ho nepřežila... (Založil/a: Martina)

zichisek
  4. 11. 2011, 18:14
Tuto knížku jsem četla podruhé po dlouhé době a opět mě autorka nezklamala.Trošku mi tam chybělo to napětí,kdy člověk neví, kdo je vrah,ale i dopadání vraha známého se četlo skvěle.Nejnapínavější byl závěr.Fakt super.