Atlas mužů

Atlas mužů Originální název: Atlas mužů

Daranus - 2010
ISBN: 978-80-86983-95-0

Daranus (2010) 978-80-86983-95-0 191

Nehynoucí obdiv k mužům, nepomíjející úžas nad jejich myšlením i skutky, něžný vztah ke každé součásti jejich oděvu probudily v autorce potřebu zachytit, systematicky utřídit a pojmenovat vše, čím muž obohacuje život současné ženy - intelektuálky i dělnice. I rolnice. Atlas mužů představuje na tři desítky typických mužských jedinců různého věku, naturelu, vlasového porostu, váhy i výšky. Autorka ví, že když Bůh dělala muže, myslela to jako vtip. Rovněž je jí známo, že ne každý vtip se povede, přesto bude muže hájit do posledního dechu, neboť je názoru, že bez chlapů by byla na světě nuda. (Založil/a: siege03)

Oldřiška Podhorcová Oldřiška Podhorcová
*??.??.1948

Introvert
  16. 2. 2014, 12:31
Dobře a vtipně podané. Líbilo se mi to, pobavila jsem se. Ideální knížka pro chvilku oddechu nebo do MHD.
siege03
  20. 11. 2010, 19:02
Vřele tuto knihu doporučuji,velice přesná interpretace mužů.Kniha se čte jedním dechem je to takový trošku jiný pohled na mužskou populaci.