Kronika rodu Spiderwicků - a co bylo potom 3: Veličenstvo saň

Kronika rodu Spiderwicků - a co bylo potom 3: Veličenstvo saň Originální název: Beyond the Spiderwick Chronicles. Book 3, Majesty dragon

Knižní klub - 2010
ISBN: 978-80-242-2758-

Knižní klub (2010) 978-80-242-2758- 224

Jednou za pět set let se probouzejí hromotluci a pustoší celý kraj. Jenže Nick Vargas z Floridy se zoufale zmýlil, když je s pomocí svých sourozenců i Mallory, Jareda a Simona Graceových vlákal do moře. Netvoři měli splnit důležitý úkol: z puklin všude po městě se hrabou černí dráčci, kteří hbitě rostou, a jen hromotluci je umějí zlikvidovat. Pocit ohrožení, v němž se ocitl Nickův svět, navíc nijak neulehčují poměry v jejich rozhádané rodině. Je pouze na chlapci, aby uvedl věci do pořádku a dával dobrý pozor na svůj krk i na to, co komu zase naslibuje. Během záchranné operace se totiž setká nejen se starými známými vodními žínkami, pocítí, jak soptí hromotluk, nečekaně se ocitne v břiše další vypečené obludy, ale hlavně bude čelit hydře. Závěrečný svazek druhé řady jednoho z nejslavnějších amerických knižních seriálů pro děti spěje k bitvě na život a na smrt. Bude Vargasovým a Graceovým stačit, že mají jeden druhého a že jim přibyl neohrožený pomocník? Co je ještě třeba, aby se vše vrátilo do starých kolejí? (Založil/a: Antonín)

evik9
  29. 9. 2016, 10:45
Super knížka pro děti. Asi mám v sobě kus dítěte, protože mě moc bavila. Vlastně všechny díly. Pro děti i dobrá velikost. Než je to přestne bavit, je to přečtené.