Originální název: Gilda Joyce

Albatros - 2014
ISBN: 978-80-00-03305-1

Albatros (2014) 978-80-00-03305-1 256
Albatros (2007) 256

Gilda Joyceová je na první pohled obyčejná školačka. Pozor ale! Pod maskou všednosti se skrývá osoba mnoha talentů! Je nejen nadaná „spisovatelka", ale především má detektivní schopnosti, a to v oblasti paranormálních jevů! Pravda, ještě nedokončila ani jediný román, nevyřešila jediný případ, dokonce ani neviděla jediného ducha. Jenže každý přece nějak začínal, ne? A když se jí souhro šťastné náhody a vlastní drzosti podaří získat pozvání na prázdninovou návštěvu v sídle jejích vzdálených a trochu podivných příbuzných ze San Franciska, vypadá to, že právě teď přišla její velká šance. V jejich domě totiž docela jistě straší, ať už si o tom Gildin strýc a nepříjemná sestřenice myslí co chtějí. A Gilda tuhle záhadu rozhodně rozlouskne! (Založil/a: slide)

Shax
  28. 10. 2011, 23:42
To je smutné. Vůbec si nepamatuji, o čem tato kniha byla. Bohužel se nedokážu přinutit si ji přečíst znovu, takže zůstane zapomenuta v útrobách mé propadlé paměti.
janazu
  11. 11. 2016, 16:41
Tato knížka se mi docela líbila, i když jsem o Gildě četla už i lepší příběhy ale už sem četla i horší. Knížka mě svým způsobem zaujala :)
gottracy
  16. 7. 2012, 16:23
Mě tato knížka ohromně zaujala a to tak, že jsem ji přečetla na 2 zátahy...Holt pro někoho nuda, pro někoho (pro mě) skvělá zábava, napětí a dobrodružství :)