Láska je láska

Láska je láska Originální název: Liberi di amare

Alpress - 2008
ISBN: 978-80-7362-556-6

Alpress (2008) 978-80-7362-556-6 232

Život se s nimi nemazlil a doba jim nepřála. Byli slavní, jejich soukromí přitahovalo zraky zvědavé veřejnosti, jenže jejich milostné vztahy odporovaly obecným zvyklostem a mravům. Ať už svou lásku úzkostlivě skrývali, nebo naopak statečně čelili častým útokům pohoršené společnosti, jejich vztahy byly plné vášně i něžných citů. V této knize ožívají zakázané lásky slavných osobností, jako například Paula Verlaina, Grety Garbo, Eltona Johna a dalších. (Založil/a: skjaninka)

Ivana Sobotková
  25. 9. 2016, 9:48
Co napsat ke knize:)Jsou zde popsány osudy lidí,kteří si svou lásku a i teda svou orientaci museli někdy i vybojovat,ať už Verlaine a Rimbaud,kteří svou lásku prožívali až na smrt,zvlášť jeden z nich,Eleanor Roosveltová,která i když si vzala muže a měla s ním děti,ale našla pak silný cit k jedné reportérce,a manželství pak spíše pro veřejnost bylo naoko,až po třeba známého Eltona Johna,který našel svou záchranu v teď už svém životním druhovi Davidu Furnishovi...