Míle a míle

Crew - 2010
ISBN: 978-80-8708-399-4

Crew (2010) 978-80-8708-399-4 136

2. díl komiksové série Živí mrtví

Skupina přeživších kráčí světem, který ovládají mrtví a snaží se najít bezpečné místo. Jenže bezpečí se hledá hodně těžko a smrt se skrývá i na těch nejnevinnějších místech a při každém setkání si vybírá svou daň.
Živí a mrtví patří k nejzásadnějším komiksovým sériím současnosti – a brzo se na televizích obrazovkách (doufejme i na těch našich) objeví seriál, který byl na jeho základě natočený. Seriál, který rozjel Frank Darabont, režisér snímků jako Vykoupení z věznice Shawshank či Zelená míle! (Založil/a: matrosh)

Honzissis
  25. 4. 2011, 13:10
Velice zábavný komiks od kterého se neodtrhnete dokud nezhltnete poslední stránku. Tento komiks vám zároveň pokládá otázku jak by jste se zachovali vy kdyby taková situace nastala. Odpovědí na tuto otázku vám může být rozkreslené chování mnoha postav které nám autor přichystal. Určitě to je jedno z lepších děl a doporučuji každému kdo se komiksu neštítí!
matrosh
  17. 12. 2010, 8:51
Kirkmanův walking dead je jasným důkazem toho, že i komiks dokáže být zároveň zabavným dílem ale i velice krutou studii společnosti. Tento komiks je lepší než 99 procent všech seriálů, které jste kdy viděli. jeho jedinou opravdovou komkurenci, pokud jde o výpravnost a epičnost je Y: The last man, který ovšem není až tak depresivní.
sharky95
  25. 4. 2014, 14:58
seriálem nepolíben; komiksy jsem četl naposled Čtyřlístek. Tohle je jednoduše boží! A co je důležité - zachovává si to Romerovu studii společnosti.
maratach
  18. 11. 2011, 0:22
Kolik hodin má den, když jich půlku nestrávíme zíráním na televizi?
Kdy naposled kdokoli z nás doopravdy pracoval, aby získal něco, co chtěl?
Jak je to už dlouho, co kdokoli z nás doopravdy potřeboval něco, co chtěl?
Svět, který jsme znali, je pryč.
Svět komerce a uspokojování zbytečných potřeb byl nahrazen světem přežití a zodpovědnosti. Epidemie apokalyptického rozsahu zachvátila celé lidstvo a přinutila mrtvé povstat a požírat živé. Společnost se rozpadla během několika měsíců.
Žádná vláda, žádné supermarkety, žádná pošta, žádná kabelovka. Ve světě, jemuž vládnou mrtví, teď musíme konečně začít žít.
Tiberius16
  3. 5. 2016, 23:12
Jediné co mě na tomto díle trošku zklamalo oproti tomu prvnímu je změna kreslíře. Kresba není špatná, ale ztratila trošku na atmosféře, kterou měla kresba Moorea. Jinak je to skvělá série, která mě okamžitě chytla a asi jen tak nepustí.