Originální název: Ophelia lernt schwimmen

Euromedia Group (2016) 978-80-249-2838-8 304
Ikar (2009) 978-80-249-1274-5 301
Ikar (2005)
Motto (1993)

Teprve ve čtyřiceti mě to začalo opravdu bavit, říká Ofélie, krásná Kanaďanka, která během svého pracovního pobytu v Paříži, kouzelném městě na Seině, prožívá neuvěřitelná dobrodružství. Na přání své příbuzné Nelly zde totiž sbírá materiál pro její novou knihu. Má za úkol studovat milostný život Francouzek, neboť Nelly se zdá, že stárnou pomaleji než ženy jiných národností, a je přesvědčená, že to nějak souvisí s francouzskými muži. Ofélie se tedy vrhá do jedné aféry za druhou, aby na vlastní kůži okusila šarm smyslných Francouzů. Vedle osvědčených ženských zbraní, které na muže zabírají všeobecně, se pomocí oddělené stravy snaží pečovat i o svůj zevnějšek a udržet si psychickou a fyzickou svěžest. (Založil/a: Tessi)

Keatin
  9. 5. 2012, 12:20
Knihu jsem si zakoupila v antikvariátu za pár kaček. Nečekala jsem od toho nic světoborného, nicméně, špatné počtení to nebylo. Sice...bylo na mne až příliš erotické, ale celkově napsáno dobře, svižně.
marta-b
  1. 8. 2016, 19:06
Mělo to dost zajímavý a svižný začátek, vážně mě to zprvu moc bavilo číst. Ale pak to celé tak nějak rozbředlo, dokola se opakovalo to samé a dočítala jsem s přemáháním.