Originální název: Burg vorhanden Prinz gesucht

Euromedia Group - 2015
ISBN: 978-80-249-2747-3

Euromedia Group (2015) 978-80-249-2747-3 280
Ikar (1995) 80-85944-21-9 216

Která z dnešních dívek může říct něco takového? Annetta, hlavní hrdinka, skutečně hrad vlastní, nebo spíše její strýc, hrabě Eduard, který ji učinil univerzální dědičkou. Když bylo Annettě jedenadvacet, utekla z domu, lépe řečeno opravdového hradu opatřeného cimbuřím a strážními věžemi, se svou první láskou Danielem. Ten ji však za pět let dokázal připravit o všechny peníze, které zdědila. Teď se tedy konečně vrací s prosíkem domů, netuší však, co ji všechno čeká. Rozlobený, ale milující strýček, který ji záhy odpustí, papoušek Bonnie, jenž rozštípe, na co příjde, ovšem jinak je to velice inteligentní zvíře, ale především veliké tajemství, kterému dlouho nemůže přijít na kloub.
Autorka vypráví příběh o současné dívce vychované na středověkém hradě s vtipem a lehkostí jí vlastní. A jak je to s tím pincem? Ani ten tu samozřejmě nesmí chybět... (Založil/a: Tessi)