Ztracené dny

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

CooBoo - 2009
ISBN: 978-80-00-02293-2

CooBoo (2009) 978-80-00-02293-2 181

Emily Strange - charakteristika: 13 let. Schopna přeskočit budovu, když se jí zachce. Ale spíš ji najdete, jak si dává dvacet se svými čtyřmi kočkami nebo jak sestavuje urychlovač částic z chuchvalců prachu, čočky a spínacích špendlíků nebo jak řádí na kytaru, bubny, saxofon, citeru, případně jak vytváří vířící intramurální fresky po zdech kanálů nebo jak někoho nutí, aby řekl vířící intramurální fresky třináctkrát rychle za sebou... a jak na někoho ukazuje a směje se. (Založil/a: Jitka)

hous.enka
  22. 7. 2016, 9:34
Asi jsem na kamarádství s Emily už hodně stará. Bavila mě ta technická stránka její osobnosti a hlavně tedy postava Havrany. Pokud si z téhle knihy budu něco pamatovat, bude to právě ona. Holka, co dělá skvělé sendviče a kafe a když ji to chytne, uvaří těch kafí třeba sto. Jo, to by šlo.
Kenty
  28. 1. 2014, 12:18
Knihu jsem četla snad na dvakrát, než sem se prokousala ke konci. Nakonec sem toho však nelitovala. Je to skvělá kniha na odreagování, se zajímavým prostředím. Vřele všem doporučuji :-)
Jan_Makula
  12. 2. 2012, 14:17
První díl úspěšné řady Emily Strange, pěkné grafické zpracování, zajímavý příběh, chvílema vtipný a pro relaxaci je tato kniha vhodná, dokážete ji přečíst ani ne za dvě hodiny... Proto dávám tři hvězdičky.