Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Bouře na obzoru

84%
4 18
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Bouře na obzoru Originální název: Horizon Storms
Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Nejnovější vydání:
Baronet - 2006
ISBN: 80-7214-866-4
Počet stránek: 552
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 7x v oblíbených
v přečtených 30x v přečtených
v knihovně 16x v knihovně
k přečtení 7x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Baronet (2006) 80-7214-866-4 552

Třetí kniha série Sága sedmi sluncí.

Ani ve třetím díle Ságy se situace neuklidňuje, spíše naopak. Theron, domov světolesa, se jen těžko vzpamatovává z útoku a následné vzdušné bitvy mezi faery a hydrogy. Válka, jež teprve začínala doutnat, se rozhořela naplno a hydrogové, čelící nyní konfliktu galaktických rozměrů, ztratili o lidstvo zájem. Ne tak klikisští roboti, kteří vidí v lidech zotročitele myslících strojů.
Ildiranské Impérium prochází po smrti Mága-imperátora hlubokými změnami, moci se ujímá nekonvenční Jora‘h a jeho synové. Jeden z místodržících se ale odmítne podřídit a nastolí vlastní řád. Impériu hrozí rozkol.
Hanza, doposud ochromená nedostatkem paliva pro mezihvězdný pohon, hbitě využívá šance doslova spadlé z nebes, a zahajuje novou vlnu kolonizace s využitím sítě transportálů. Ještě netuší, že klikisští roboti velice brzy odloží svou masku.
V tu chvíli vstupují do hry domněle poražení verdani a wentalové s novou strategií, jež může úlohu lidstva v gigantickém konfliktu zásadně změnit.

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

HELLBOY-DB
60% 60% 60% 60% 60%
  15. 11. 2016, 19:47
Ač nerad, musím přiznat, že se tato série začíná trochu zadrhávat. Není to ještě tak špatné, že bych ji odepsal a do dalších dílů se nutil, to ne, ale je tu cítit, že se už nepostupuje v událostech tolik dopředu. Některé linie, které dřív byly jen slabší, začínají tak trochu vařit z vody a tento planý pokrm mi moc nešmakuje. A to jsem v úvodu, který se moc nevyznamenal, žil částečně ještě z nostalgie dvojkového nadupaného závěru. Děním mi tento třetí díl přišel, jako taková jízda na pohodu, která neurazí, ale to nadchnutí tam chybí taky. ===60%