Ještě jeden den

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Levné knihy KMa - 2007
ISBN: 978-80-7309-482-9

Levné knihy KMa (2007) 978-80-7309-482-9 204

Když mladá sportovní novinářka hledá silný příběh pro své noviny, setká se s mužem, který se s ní podělí o svůj podivný a dojemný zážitek.Podivná shoda náhod mu umožní strávit "ještě jeden den" s jeho s jeho již zemřelou matkou a dohnat tak, co zmeškal a snad i nalézt novou sílu, aby napravil svůj zpackaný život. (Založil/a: Imzadi)

Anael
  1. 9. 2012, 15:55
Kniha o muži, který chtěl ukončit svůj ne příliš povedený život, ale byl mu umožněn ještě jeden den. A to den s jeho zesnulou matkou. Kniha se mi moc líbila. Podle New York Times se stala bestsellerem pro rok 2006.
Mashinca
  15. 7. 2013, 12:27
Nečekala bych, že mě tento příběh tak zaujme, ale stalo se... Přečetla jsem jí jedním dechem. Doporučuji.
Majka82
  30. 9. 2014, 16:40
Až moc mravokarné. Vážit si rodičů a svých blízkých, ctít je, žít každý den naplno...moc to z toho křičí. Prvoplánové. Od prvních stránek je zřejmé, o co autorovi jde. Nuda.