Aréna

Aréna Originální název: Arena

Classic - 1996
ISBN: 80-85782-50-2

Classic (1996) 80-85782-50-2 287

Příběh ze světa populární karetní hry Magic: The Gathering.

Slavnost již nikdy nebude stejná. Neboť zatím co se mágové – bojovníci čtyř Velkých Řádů připravují na každoroční zápolení v Aréně, na slavnost přijíždí cizinec. Kdo je Garth – Jedno oko? A odkud má svá mocná kouzla? Co má společného s Pátým Řádem, již generaci zničeným? A proč se Velmistr Arény tolik bojí toho, co by mohl Garth udělat? Odpověď může způsobit pád čtyř Řádů – anebo Garthovu smrt. (Založil/a: schrapnell)

woolf
  18. 12. 2013, 16:49
Rovněž jsem byl nadšený ze soubojů kouzelníků a čověk si připadal opravdu jako by byl součástí. MTG jsem poznal až později po této knížce a i tyto karty rád zahraji.
piratmartin
  8. 3. 2013, 8:26
Četl sem jako patnáctiletý, bylo to moje první fantasy. Líbili se mi souboje kouzelníků, kdy proto aby vyčaroval kouzlo, sáhl do váčku připevněném na opasku a dotkl se jednoho z kamenů, čímž kouzlo vyvolal. Než se dostal do bojů v aréně tak po cestě sílil a sbíral kouzla. Prostě to bylo jak nějaké RPG. Na konci sem i brečel. Pro hráče karetní hry Magic: The Gathering určitě povinnost.
Sioban
  6. 2. 2013, 12:43
První kniha fantasy, kterou jsem přečetla, a která ze mě udělala milovnici tohoto žánru - díky Forstchenově poutavému příběhu jsem se poprvé v životě dostala do jiného světa, a začala se zajímat o díla takových autorů, jakými jsou Simon R. Green, Harry Turtledove, nebo William King. Nemůžu dát jinak než za pět, a jediné co mě na knize mrzí je to, že se nedá nikde sehnat...