Pískožrouti

Pískožrouti

Epocha - 2010

Epocha (2010) 218

Druhá kniha série Mořičvíl.
Jak vypadá běžný Svátek Sestry Broskvové? Podaří se Hochům od Kobří řeky odhalit všechna tajemství? Dokáže otec Milchama strávit obyčejný večer jako Myrtil s profesorem Rosničkou? Jak dopadne závod v sáňkování? Dá se přepadnout cukrárna bez následků? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky se dozvíte v pokračování románu Mořičvíl, tentokrát hned v šesti příbězích z města nad Stromovou řekou. James Blond, Jeroným, slečna Zuzanka a další hrdinové se vracejí v té nejlepší formě. (Založil/a: hiro666)

Denny Newman Denny Newman
*1975

Jasanek
  25. 1. 2011, 18:28
Navazující pokračování Mořičvílu, který byl rozhodně lepší. Pokud se vám Mořičvíl líbil, ani u Pískožroutů nebudete zklamáni. Hlavní začátek na horách mě bavil, pak už to šlo z kopce. - 45%
Desmond
  3. 2. 2014, 13:44
Komu se líbil Mořičvíl, nebude litovat ani u Pískožroutů. Některé z povídek jsou sice slabší, ale za špatné či nudné je označit nelze. Mě si získali Hoši od Kobří řeky a Bratrstvo s klacky (a to až tak, že jsem uvažoval, že znovu sáhnu po Záhadě hlavolamu).
Ignis
  24. 3. 2013, 20:33
Shodou okolností jsem na Pískožrouty narazila dřív jak na Moříčvíl, a tak nějak se mi líbí víc. Závod v sáňkování a vůbec celá horská akce zůstal nepřekonán.