Snadná cesta jak přestat kouřit

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-904423-3-7

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-904423-3-7 164 Nakl. Jaro
Earth Save (2003) 80-903085-2-X 154

Allen Carr se dívá na kouření jako na jeden z typů drogové závislosti a odhaluje množství mýtů a falešných představ, kterými je cigaretový rituál opředen. Krok po kroku přesně vystihuje, kde jsou slabiny odvykání, a vysvětluje, proč je tak těžké dostat se z toho kola ven, i když je nikotinová závislost vcelku lehce odbouratelná. (Založil/a: slide)

Pernella
  16. 7. 2014, 14:28
Kniha mi hodně pomohla, přestala jsem kouřit, ale udělat jsem to musela přece jen sama. Díky panu Carrovi.
oddasfuck
  27. 8. 2013, 13:40
Tuto knihu jsem si přečetla s tím, že nemám co ztratit, ale moc nadějí jsem do ní tedy nevkládala. A hele, ono to zafungovalo! Allen Carr, bývalý silný kuřák, Vám doslova vsugeruje, že je vlastně jednoduché přestat kouřit, a že si Vaši abstinenci můžete i užívat, a to dokonce bez všech negativ, které jste pravděpodobně zažívali při Vašich předchozích a neúspěšných pokusech.
Smells
  26. 2. 2012, 22:26
Kdyby mě někdo před přečtením této knihy řekl,že po jejím přečtení nebudu kouřit vysmál bych se mu.A kdyby mě k tomu někdo tvrdil,že to ani nebudou žádná muka a dokonce si budu nekouření užívat,považoval bych ho za jedince,který potřebuje ústavní léčbu.Bohudík mohu obě tyto tvrzení potvrdit.
Kouřil jsem 15 let krabičku denně,a jakýkoliv pokus o skoncování s tím ztroskotal.Nejskvělejší na této knize je to,že vůbec nepotřebujete pevnou vůli,na které veškeré mé pokusy ztroskotaly.Pokud jen trošku budete chtít přestat kouřit,určitě přestanete a navíc bez sebemenšího problému a
odříkání.
jahagOf
  13. 1. 2012, 8:44
osobně si nedokážu představit, že bych po přečtení téhle knížky nepřestal kouřit..
velký dík Allenu Carrovi