Znamení a zázraky

Znamení a zázraky Originální název: Signs and wonders

Eugenika - 2008
ISBN: 978-80-8100-057-7

Eugenika (2008) 978-80-8100-057-7 218

Autor se v knize zabývá znameními, která bychom mě-li chápat jako řeč, skrze niž s námi komunikuje Bůh. Kniha je rozdělena do několika částí: první vysvětluje, co ona nová řeč je a jak se jí naučit naslouchat. Druhá část nás učí, jak tuto řeč aplikovat do každodenního života, a ve třetí se dozvídáme, jak zlepšovat své vní-mání jazyka znamení pomocí meditace a konsolidace vlastní osobnosti. Čtvrtá část pojednává o přenosu nově nabytých schopností na okolní svět a zbylé dva oddíly jsou věnovány nejčastějším dotazům na toto téma a různým odkazům i informacím. Každá část obsahuje několik názorných příběhů, na kterých autor interpretu-je nejrůznější znamení a přítomnost Boha v našich ži-votech. Náhody, které vám pomohou učinit rozhodnutí Nutnost zmenšit své ego Odpuštění a smíření Změňte sebe a změníte svět (Založil/a: skjaninka)

Albert Clayton Gaulden Albert Clayton Gaulden
*1938