Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Chirurgové

67%
3 3
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Chirurgové

Nejnovější vydání:
XYZ - 2007
ISBN: 80-87021-95-9
Počet stránek: 250
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
XYZ (2007) 80-87021-95-9 250

V seriálu Chirurgové sledujeme osudy mladých stážistů na prestižní klinice v Seattlu. Půvabná Meredith, cílevědomá Cristina, citlivá Izzie, uťáplý George a sebevědomý Alex řeší dramatické situace v práci i v soukromí s nadhledem a smyslem pro humor (někdy i cynickým a černým).
Kniha se skládá ze dvou částí a dozvíte se v ní i to, co na obrazovace nebylo... V první části se podíváme na život nemocnice a jejích zaměstnanců z pohledu barmana Joea, ve druhé z perspektivy vrchní setry Debbie.
Bar Emerald City je pro zaměstnance z nemocnice Seattle Grace místo odpočinku, přicházejí se sem odreagovat a uvolnit – někdy až příliš. Joe o tom ví své. Dělá tu barmana a byl už svědkem nejrůznějších událostí, vyslechl ty nejintimnější zpovědi. Co neviděl na vlastní oči, to mu prozradili podroušení lékaři a stážisté...
Debbie je vrchní sestrou na chirurgii v nemocnici Seattle Grace… pracuje tu dlouho a viděla už opravdu všechno. Ze sesterny má absolutní přehled o veškerém dění, donesou se k ní ty nejchoulostivější informace, šokující zprávy i babské drby… (Založil/a: miskase)

(více)  

Štítky

více  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

miskase
60% 60% 60% 60% 60%
  27. 7. 2011, 16:46
Pro ty, kteří nesledovali seriál, nemá vůbec cenu tuto knihu číst. Je psaná velice stroze a unikají zde souvislosti. Tuto knihu jsem četla spíše ze zvědavosti, vzhlednem k předešlému sledování seriálu a trochu mě zklamala.