Satyr a nymfičky

Originální název: Satyr a nymfičky

Petrklíč - 2008
ISBN: 80-7229-192-0

Petrklíč (2008) 80-7229-192-0 110

Nesčetněkrát mi ženy, o něž jsem se ucházel, položily otázku: Kolikrát jsi byl ženatý? Odpovídal jsem po pravdě: Nevím... kdo by se s tím počítal... Počet sňatků nezjistíte v žádné centrální evidenci, nedoklikáte se k němu na internetu. A tak jsem jej zveřejnil v této knížce. Nemyslete si ovšem, milí čtenáři, že jsem své ženy čísloval a že jejich sumu snadno zjistíte nahlédnutím do poslední kapitoly. Ne, ne, knížku je potřeba přečíst nebo minimálně pečlivě celou prolistovat s tužkou v ruce a dělat si čárky. Zeptáte-li se mě, autora knížky, kolik jsem měl žen, nedokážu odpovědět, musel bych si vzít tužku, listovat a dělat si čárky... (Založil/a: skjaninka)

JaninaV
  20. 11. 2011, 9:53
Ludvíka znám osobně, knížka se mi, ale moc nelíbila, jeho jako člověka si ale Vážím.
Pobavilo mě, že se mě ptal, jestli s ním ještě budu kamarádit, když jsem přečetla tuto knihu.