Volání ze tmy

Originální název: Call in the Night

Knižní klub - 1996
ISBN: 80-7176-049-8

Knižní klub (1996) 80-7176-049-8 176

Uprostřed horkého newyorského léta otřese poklidným životem Claire Sullivanové zoufalý telefonát její mladší sestry Giny. "Jsem v hrozné situaci - prosím tě, okamžitě prijeď." Pak se spojení náhle přeruší.
Po Gině, která žije v Londýně, pátrá Scotland Yard bez úspěchu a tak se Claire rychle rozhodne a odlétá do Paříže a vzápětí do Londýna, kde je okamžitě vtažena do oslňujícího světa společenské smetánky, ve kterém se Gina pohybovala. Claire zjišťuje, že klíč k sestřinu zmizení skrývá příjemný a velmi pohledný Garth Cooper. Garth je muž mnoha tváří, a přestože Claire cítí , že ji jeho šarm neodolatelně přitahuje, začíná podléhat nejhoršímu podezření - zabil její sestru? (Založil/a: saenea)

Susan Howatch Susan Howatch
*14.07.1940

Eventful
  16. 7. 2012, 15:39
musim uznat, že mě toto dílečko velice překvapilo..-bylo o ničem..nevím, jestli to je tím že předtím jsem četla Val McDermidovou, která píše detektivky bravůrně, ale tohle bylo fakt slabé..žádný postranní příběh, v podstatě ani žádný děj. Pani autorka se jen chabě pokoušela vytvořit nějakou iluzi napínavého a dramatického děje, což rozhodně dělat neměla, protože v tom evidentně není zrovna nejlepší..ale abych jen nekritizovala - posledních 10 stran bylo celkem čitelných.