Deník chamtivýho parchanta

Originální název: Greedy bastard diary

Maťa - 2005
ISBN: 978-80-7287-125-4

Maťa (2005) 978-80-7287-125-4 335

Reportáž z přednáškového, zábavního, blbého, geniálního a i jinak kulturně prospěšného turné po Kanadě. Sepsal jeden z "Monty Pythonů". (Založil/a: skjaninka)

prkali
  15. 5. 2016, 15:44
Je v pořadí. Už dlouho. Nějak se mi do ní nechce. Už jednou jsem to zkusila - a zase ji odložila na někdy pak. A to přesto, že začátek vypadá slibně:
Jmenuju se Eric Idle. Jsem nejsympatičtější ze všech šesti starých Monty Pythonů... No, Mike je možná sympatičtější, ale zcela jistě jsem druhý nejsympatičtější. Vlastně když na to přijde, Terry Jones je taky hodně sympatický, ale rozhodně jsem třetí nejsympatičtější. No víte, Terry Gilliem umí být velmi sympatický, zejména na večírcích. Možná až příliš. Takže jsem... Graham Chapman byl velmi sympatický člověk a dokonce i John Cleese je o hodně sympatičtější než býval. Takže soudím, že jsem šestý nejsympatičtější ze staré pythonské skupiny. Ostatně, co je na tom tak úžasného být sympatický?
Neboj, Eriku, přijde Den, ha pak se hukáže, že se do tebe přece jen pustím!