Bílý drak

Bílý drak Originální název: The White Dragon

Triton - 2008
ISBN: 978-80-7387-052-2

Triton (2008) 978-80-7387-052-2 472

I když Jaxomovi dělá jeho malý drak trochu starosti, přece jen se ukáže, že Ruth umí létat, žvýkat ohňovec a chrlit oheň, skákat do mezimezí i mezi časy, tedy všechno jako opravdový drak. Spolu pak přijdou na to, že Ruth umí i další nečekané věci. (Založil/a: Blueberry)

Dita Mia
  25. 11. 2014, 20:38
Stále stejné hodnocení. :) Líbily se mi skoky časem. Ale Ruth je podle mého názoru jiné povahy než Jaxom. Většina jezdců z předchozích dílů je stejné povahy jako jejich draci.... A naopak. :) Ve výsledku se Ruth s Jaxomem skvěle doplňují.
DM
Ps: Lessa nemá ráda ohňové dráčky. to ji asi sblížilo s Jaxomem. :)
nerusa
  11. 4. 2011, 13:03
Ačkoli jsem nečetla předchozí dva díly, moc jsem si knihu užila. Příběh je velmi dobře vystavěn a charaktery jsou barvité. Autorka musí být velmi dobrou znalkyní lidských povah a dokáže se dokonale vcítit do duše mladého dospívajícího muže - postava Jaxoma je toho důkazem. Knihu mohu vřele doporučit jak milovníkům fantasy, tak i ostatním čtenářům, kteří mají rádi dobré příběhy.